Dawcy nasienia ogłoszenia
Serwis internetowy kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera lub niedoskonałości jego nasienia, nie mogą posiadać potomstwa.
Szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia
Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do (odpłatnego lub nie) oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie za darmo.Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia (przez inseminacje albo naturalnie)jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie. Panowie dawcy nasienia oferujący swoją pomoc prosimy o szczegółowy opis o podanie;wieku ,grupy krwi,wzrostu wagi wykształcenia i lokalizacji i wszelkie informacje, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku zwykłych banków spermy.

Panie zainteresowane skorzystaniem z usług dawców spermy prosimy również o podawanie szczegółowych informacji czyli; lokalizacji,wieku,wagi wzrostu i opisaniu jakiego dawcy poszukujesz.Panie zapraszamy również do zapoznania się z informacjami i naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego i skutecznego szukania dawcy.

Szukam Dawcy Spermy – dawcy nasienia ogłoszenia

PORADNIK BIORCZYŃ:
1.
Dawca powinien posiadać podstawowym zestawem być badania na HIV i HCV i grupy krwi.
2.
Metody zapłodnienia i ich skuteczność.

  • Poprzez inseminację: polega na mechanicznym wprowadzeniu nasienia dawcy do jamy macicy np. strzykawką . Jednorazowo skuteczność tej metody wynosi nie więcej niż 25%, zależnie od dnia cyklu i jakości nasienia dawcy.
  • Metoda naturalna: opiera się na klasycznym stosunku seksualnym. Gdy przeprowadzana w dni płodne, skuteczność tej metody wynosi prawie 100%.
3.
Nie szukaj dawcy z tego samego miasta,nie podajemy potencjalnemu dawcy swoich danych,nie opowiadaj o swoim statusie materialnym, zawsze wymagajmy badań od dawcy, nie wysyłajmy swoich zdjęć i nie wymagajcie też tego od dawców.
Zapoznanie z naszymi wskazówkami pomoże państwu dokonać lepszych i skuteczniejszych wyborów, dla bezpieczeństwa wprowadziliśmy drobna opłatę za dostęp do danych kontaktowych pozwoli to w wyeliminowaniu żartownisiów i osoby z marginesu społecznego.Drobna opłata wykluczy spamerów i pozwoli nam w niepowielaniu błędów portali zajmujących się podobnymi zagadnienia.
Życzymy skutecznych i trafnych wyborów.
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA:
«« « 63 64 65 66 67 68 69 70 »
Szukam dawcy nasienia

Szukam dawcy nasienia

Potrzebuję dawcy, jestem po 40, mieszkam w Małopolsce. Szczegóły do omówienia na priv.
22/06/2017
Total views: 114
Warszawa/0Rh+/doświadczony dawca z badaniami

Warszawa/0Rh+/doświadczony dawca z badaniami

Witam Serdecznie, Jestem młodym, ale już doświadczonym dawcą nasienia 🙂 Miałem przyjemność pomóc jako dawca już 3 razy 😉 i…
14/06/2017
Total views: 23
Pomogę zajść w ciążę Pani, Parze

Pomogę zajść w ciążę Pani, Parze

Witam jestem dobrze zbudowanym mężczyzną,wysportowanym i chętnie pomogę Pani Państwu lub zwyczajnie wam
13/06/2017
Total views: 44
dawca nasienia

dawca nasienia

witam serdecznie tak jak w tytule jestem młodym dawcą nasienia w zapłodnieniu pomogłem dziewiętnaście parą w tej sprawie w zajmujesię…
12/06/2017
Total views: 45
dam uwiesc i zaplodnic moja zone na moje konto slask

dam uwiesc i zaplodnic moja zone na moje konto slask

dam uwiesc i zaplodnic moja zone na moje konto slask.Dosc mam sciem wyludania fotek itd dlatego nie odpowiadm na takie…
10/06/2017
Total views: 121
Pomogę zajść w ciążę.

Pomogę zajść w ciążę.

Witam serdecznie. Pomogę zajść w ciążę dziewczynie,kobiecie która ma z tym problem. Jestem 34 letnim facetem z okolic warszawy. Powiaty…
28/05/2017
Total views: 43
pomoge w zaplodnieniu

pomoge w zaplodnieniu

Pomoge w zapłodnieniu mam 25 lat jestem w 100 % zdrowy mam śliczna córeczkę ma 2 latka:) więcej info proszę…
21/05/2017
Total views: 45
Zapłodnię

Zapłodnię

Jeśli chcesz zostać mamą małego bobasa chętnie ci pomogę. Młody 24 lata grupa krwi ARH+ metody zapłodnienia naturalne Lublin i…
19/05/2017
Total views: 27
zostanę dyskretnym dawcą nasienia

zostanę dyskretnym dawcą nasienia

Wągrowiec, Gniezno, Bydgoszcz, okolice, Witam mam32lata 183wz niebieskie oczy ciemny blondyn o karnacji opalonej ,normalnej budowy ciała męskiej .Jestem zdrowym…
04/05/2017
Total views: 37
Pomogę w zapłodnieniu

Pomogę w zapłodnieniu

Pomogę w zapłodnieniu parze. Mam 31 lat, jesem osobą bez nałogów. Proszę o kontakt mailowo Mogę przedstawić wszystkie badania.
02/05/2017
Total views: 42
«« « 63 64 65 66 67 68 69 70 »