Dawcy nasienia ogłoszenia

Serwis internetowy kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera lub niedoskonałości jego nasienia, nie mogą posiadać potomstwa.

Szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia
Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do (odpłatnego lub nie) oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie za darmo.Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia (przez inseminacje albo naturalnie)jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie. Panowie dawcy nasienia oferujący swoją pomoc prosimy o szczegółowy opis o podanie;wieku ,grupy krwi,wzrostu wagi wykształcenia i lokalizacji i wszelkie informacje, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku zwykłych banków spermy.

Panie zainteresowane skorzystaniem z usług dawców spermy prosimy również o podawanie szczegółowych informacji czyli; lokalizacji,wieku,wagi wzrostu i opisaniu jakiego dawcy poszukujesz.Panie zapraszamy również do zapoznania się z informacjami i naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego i skutecznego szukania dawcy.

Szukam Dawcy Spermy – dawcy nasienia ogłoszenia

PORADNIK BIORCZYŃ:

1.

Dawca powinien posiadać podstawowym zestawem być badania na HIV i HCV i grupy krwi.

2.

Metody zapłodnienia i ich skuteczność.

  • Poprzez inseminację: polega na mechanicznym wprowadzeniu nasienia dawcy do jamy macicy np. strzykawką . Jednorazowo skuteczność tej metody wynosi nie więcej niż 25%, zależnie od dnia cyklu i jakości nasienia dawcy.
  • Metoda naturalna: opiera się na klasycznym stosunku seksualnym. Gdy przeprowadzana w dni płodne, skuteczność tej metody wynosi prawie 100%.

3.

Nie szukaj dawcy z tego samego miasta,nie podajemy potencjalnemu dawcy swoich danych,nie opowiadaj o swoim statusie materialnym, zawsze wymagajmy badań od dawcy, nie wysyłajmy swoich zdjęć i nie wymagajcie też tego od dawców.

Zapoznanie z naszymi wskazówkami pomoże państwu dokonać lepszych i skuteczniejszych wyborów, dla bezpieczeństwa wprowadziliśmy drobna opłatę za dostęp do danych kontaktowych pozwoli to w wyeliminowaniu żartownisiów i osoby z marginesu społecznego.Drobna opłata wykluczy spamerów i pozwoli nam w niepowielaniu błędów portali zajmujących się podobnymi zagadnienia.

Życzymy skutecznych i trafnych wyborów.

WSZYSTKIE OGŁOSZENIA:

Pomogę kobiecie

Pomogę kobiecie

Hej mam 34 lata 187 wzrostu dobrze wychowany miły i zadbany szatyn o zielonych oczach jedli w jakiś sposób mógłbym…
13/02/2018
Total views: 162
Zapłodnie panią

Zapłodnie panią

Mam 39lat z trojmiasta zadbany szatyn niebieskie oczy 175wz nie pale nie paliłem alkohol zadko zadnych uzywek zdrowy mam 3dzieci…
13/02/2018
Total views: 38
Doświadczony dawca

Doświadczony dawca

Zdrowy, wysportowany, dobrze wykształcony. Skutecznie pomogłem trzem kobietom. Dzieci są zdrowe i prawidłowo się rozwijają.
12/02/2018
Total views: 36
Chcesz spełnić swoje marzenie ? Jestem tu po to być ci pomóc.

Chcesz spełnić swoje marzenie ? Jestem tu po to być ci pomóc.

Regularnie oddaje krew. Jestem zarejestrowany w grupie osób predysponowanych do oddani szpiku kostnego. Na co dzień uprawiam takie sporty jak…
08/02/2018
Total views: 118
Dawca z Małopolski 0 RH+ 174cm 35 lat dwóch synów

Dawca z Małopolski 0 RH+ 174cm 35 lat dwóch synów

Mam 35 lat. Przeszedłem testy DNA, posiew nasienia oraz badanie krwi na wszelkie wirusy (m.ni. HIV, WZW B itd...). Grupa…
05/02/2018
Total views: 95
Zaplodnie kobietę

Zaplodnie kobietę

Zaplodnie kobietę naturalnie za drobną odpłatnością . dyskrecja
05/02/2018
Total views: 87
Dla każdej kobiety zdrowy bez wad genetycznych

Dla każdej kobiety zdrowy bez wad genetycznych

Witam z wielką chęcią pomogę w zapłodnieniu dla par, dla samotnych kobiet pod warunkiem że mają do tego warunki i…
04/02/2018
Total views: 99
DAWCA LAT 24 POMORSKIE LUB CAŁA POLSKA

DAWCA LAT 24 POMORSKIE LUB CAŁA POLSKA

Wiek: 24 Wzrost: 177 Grupa Krwi: AB RH+ Włosy : Ciemny brąz Oczy : Piwne Nałogi : Brak Zdrowie :…
28/01/2018
Total views: 103
Dawcą zdrowego nasienia

Dawcą zdrowego nasienia

Witam serdecznie. Swoją ofertę kieruję do pań, par i małżeństw. odpowiedzialnych, mądrych, dobrych i pragnących dzieciątko którego nie mogą mieć…
23/01/2018
Total views: 91
Oddam nasienie za darmo

Oddam nasienie za darmo

Z powodzeniem, pomogłem skutecznie czterem parom. W tamtym roku byłem m.in. na spotkaniu z kobietą która potrzebowała mojej pomocy w…
22/01/2018
Total views: 124