Dawcy nasienia ogłoszenia

Serwis internetowy kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera lub niedoskonałości jego nasienia, nie mogą posiadać potomstwa.

Szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia
Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do (odpłatnego lub nie) oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie za darmo.Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia (przez inseminacje albo naturalnie)jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie. Panowie dawcy nasienia oferujący swoją pomoc prosimy o szczegółowy opis o podanie;wieku ,grupy krwi,wzrostu wagi wykształcenia i lokalizacji i wszelkie informacje, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku zwykłych banków spermy.

Panie zainteresowane skorzystaniem z usług dawców spermy prosimy również o podawanie szczegółowych informacji czyli; lokalizacji,wieku,wagi wzrostu i opisaniu jakiego dawcy poszukujesz.Panie zapraszamy również do zapoznania się z informacjami i naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego i skutecznego szukania dawcy.

Szukam Dawcy Spermy – dawcy nasienia ogłoszenia

PORADNIK BIORCZYŃ:

1.

Dawca powinien posiadać podstawowym zestawem być badania na HIV i HCV i grupy krwi.

2.

Metody zapłodnienia i ich skuteczność.

  • Poprzez inseminację: polega na mechanicznym wprowadzeniu nasienia dawcy do jamy macicy np. strzykawką . Jednorazowo skuteczność tej metody wynosi nie więcej niż 25%, zależnie od dnia cyklu i jakości nasienia dawcy.
  • Metoda naturalna: opiera się na klasycznym stosunku seksualnym. Gdy przeprowadzana w dni płodne, skuteczność tej metody wynosi prawie 100%.

3.

Nie szukaj dawcy z tego samego miasta,nie podajemy potencjalnemu dawcy swoich danych,nie opowiadaj o swoim statusie materialnym, zawsze wymagajmy badań od dawcy, nie wysyłajmy swoich zdjęć i nie wymagajcie też tego od dawców.

Zapoznanie z naszymi wskazówkami pomoże państwu dokonać lepszych i skuteczniejszych wyborów, dla bezpieczeństwa wprowadziliśmy drobna opłatę za dostęp do danych kontaktowych pozwoli to w wyeliminowaniu żartownisiów i osoby z marginesu społecznego.Drobna opłata wykluczy spamerów i pozwoli nam w niepowielaniu błędów portali zajmujących się podobnymi zagadnienia.

Życzymy skutecznych i trafnych wyborów.

WSZYSTKIE OGŁOSZENIA:

zapłodnię panią za darmo

zapłodnię panią za darmo

przyjedziesz do mnie a zapłodnie cie za darmo
06/03/2018
Total views: 82
Katon Jebus

Katon Jebus

Jestem fajny ciacho chłopak mam 34 lata ciemne bląd włosy krótkie oczy szare warze 78 kg mieszkam na Powiercie Kolonia…
06/03/2018
Total views: 39
Szukam Pana, który pomoże mi zajść w ciążę z Kielc i okolic

Szukam Pana, który pomoże mi zajść w ciążę z Kielc i okolic

Mam 36 lat, wykształcenie wyższe, własną firmę, a także bardzo dobrą sytuację finansową. Jestem zadbaną, szczęśliwą kobietą, brakuje tylko w…
05/03/2018
Total views: 1596
Pomogę pani zostać mamą

Pomogę pani zostać mamą

Mam 22 jestem wysokim szczupłym brunetem moja grupa krwi to A rh+ mam brązowe oczy jestem w 100%zdrowym mężczyzną .…
04/03/2018
Total views: 49
Zapłodnie Panią

Zapłodnie Panią

Zapłodnie Panią która chce mieć dziecko może być sama lub z partnerem będziemy kochać się do skutku
04/03/2018
Total views: 44
Dawca

Dawca

Chce zostac dawca nasienia
04/03/2018
Total views: 38
Chce zostać zapłodniona Kraków-szukam konkretnego dawcy

Chce zostać zapłodniona Kraków-szukam konkretnego dawcy

Mam 35 lat, od 3 lat staramy się z mężem o dziecko, niestety on jest bezpłodny. Jeśli możesz pomoc, to…
03/03/2018
Total views: 1363
Dobre geny dla wyjątkowej pani

Dobre geny dla wyjątkowej pani

Panie zdecydowane na macierzyństwo, jestem, wysokim szczupłym 43 letnim o brązowych oczach zdrowym inteligentnym facetem z klasą,dbającym o swoje zdrowie,…
03/03/2018
Total views: 59
Zostanę dawcą nasienia - Warszawa

Zostanę dawcą nasienia - Warszawa

Witam dogie panie/pary Kilka słów o mnie: Jestem młodym dobrze wychowanym człowiekiem pochodzenia Azjatyckiego (a konkretnie z środkowej Azji) który…
02/03/2018
Total views: 48
Dawca nasienia 29lat. Arh+ małopolska

Dawca nasienia 29lat. Arh+ małopolska

Zostanę dawcą nasienia na zasadzie wzajemnej pomocy ... Wy pragniecie mieć dziecko, a ja potrzebuje gotówki . Każdemu się jakoś…
02/03/2018
Total views: 51