Dawcy nasienia ogłoszenia
Serwis internetowy kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera lub niedoskonałości jego nasienia, nie mogą posiadać potomstwa.
Szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia
Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do (odpłatnego lub nie) oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie za darmo.Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia (przez inseminacje albo naturalnie)jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie. Panowie dawcy nasienia oferujący swoją pomoc prosimy o szczegółowy opis o podanie;wieku ,grupy krwi,wzrostu wagi wykształcenia i lokalizacji i wszelkie informacje, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku zwykłych banków spermy.

Panie zainteresowane skorzystaniem z usług dawców spermy prosimy również o podawanie szczegółowych informacji czyli; lokalizacji,wieku,wagi wzrostu i opisaniu jakiego dawcy poszukujesz.Panie zapraszamy również do zapoznania się z informacjami i naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego i skutecznego szukania dawcy.

Szukam Dawcy Spermy – dawcy nasienia ogłoszenia

PORADNIK BIORCZYŃ:
1.
Dawca powinien posiadać podstawowym zestawem być badania na HIV i HCV i grupy krwi.
2.
Metody zapłodnienia i ich skuteczność.

  • Poprzez inseminację: polega na mechanicznym wprowadzeniu nasienia dawcy do jamy macicy np. strzykawką . Jednorazowo skuteczność tej metody wynosi nie więcej niż 25%, zależnie od dnia cyklu i jakości nasienia dawcy.
  • Metoda naturalna: opiera się na klasycznym stosunku seksualnym. Gdy przeprowadzana w dni płodne, skuteczność tej metody wynosi prawie 100%.
3.
Nie szukaj dawcy z tego samego miasta,nie podajemy potencjalnemu dawcy swoich danych,nie opowiadaj o swoim statusie materialnym, zawsze wymagajmy badań od dawcy, nie wysyłajmy swoich zdjęć i nie wymagajcie też tego od dawców.
Zapoznanie z naszymi wskazówkami pomoże państwu dokonać lepszych i skuteczniejszych wyborów, dla bezpieczeństwa wprowadziliśmy drobna opłatę za dostęp do danych kontaktowych pozwoli to w wyeliminowaniu żartownisiów i osoby z marginesu społecznego.Drobna opłata wykluczy spamerów i pozwoli nam w niepowielaniu błędów portali zajmujących się podobnymi zagadnienia.
Życzymy skutecznych i trafnych wyborów.
WSZYSTKIE OGŁOSZENIA:
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»
Lubuskie - 33 lata, wysoki, przystojny, przebadany

Lubuskie - 33 lata, wysoki, przystojny, przebadany

Witajcie. - wysoki, - przystojny, - wysportowany, - dobra płodność, - brak chorób u siebie oraz w rodzinie, - przebadany…
12/06/2019
Total views: 33
Zapłodnienie Darmowe Wrocław Dolny Ślask

Zapłodnienie Darmowe Wrocław Dolny Ślask

Witam jesteś samotna kobieta nie masz mężczyzny a chcesz zajść w ciążę zapłodnie dyskretnie i anonimowo. Ja mężczyzna po 40…
06/06/2019
Total views: 87
Zdecydowanie pomogę każdej kobiecie

Zdecydowanie pomogę każdej kobiecie

170 cm ,76 kg brunet,piwne oczy,zdrowy ,bez żadnych nałogów,wykształcony,2 dzieci zdrowe
03/06/2019
Total views: 53
Telefon

Telefon

36 lat, brunet, zdrowy, 170 cm, 76 kg, oczy brązowe
03/06/2019
Total views: 31
UK Manchester

UK Manchester

Oferty na private
02/06/2019
Total views: 27
31L - 3 dzieci

31L - 3 dzieci

Kazdy problem jest indywidualny mam 3 dzieci kazde z nich jest wyjatkowe
02/06/2019
Total views: 32
szukam parnera

szukam parnera

Chcę przejść in vitro w Czechach ale potrzebuję partnera, który by mi towarzyszył i podpisał umowę partnerską, która pozostanie w…
01/06/2019
Total views: 193
Szukam surogatki która urodzi nam dziecko

Szukam surogatki która urodzi nam dziecko

Interesują nas zapłodnienie tylko metoda naturalna w małżeństwie. Jesteśmy zdecydowani.
31/05/2019
Total views: 194
Sprzedam - pomogę w spełnieniu marzenia o dziecku

Sprzedam - pomogę w spełnieniu marzenia o dziecku

Witam serdecznie, chętnie pomogę parze, małżeństwu które stara się o potomstwo. Jestem młodą kobietą w związku małżeńskim, mam malutkiego synka,…
31/05/2019
Total views: 62
Sperm Donor

Sperm Donor

Age 22 , Hight 176 cm , Brown Hair , Weight 60 kg , Body Type Athletic , Skin Color…
30/05/2019
Total views: 32
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»