Dawcy nasienia ogłoszenia

Serwis internetowy kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera lub niedoskonałości jego nasienia, nie mogą posiadać potomstwa.

Szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia
Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do (odpłatnego lub nie) oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie za darmo.Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia (przez inseminacje albo naturalnie)jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie. Panowie dawcy nasienia oferujący swoją pomoc prosimy o szczegółowy opis o podanie;wieku ,grupy krwi,wzrostu wagi wykształcenia i lokalizacji i wszelkie informacje, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku zwykłych banków spermy.

Panie zainteresowane skorzystaniem z usług dawców spermy prosimy również o podawanie szczegółowych informacji czyli; lokalizacji,wieku,wagi wzrostu i opisaniu jakiego dawcy poszukujesz.Panie zapraszamy również do zapoznania się z informacjami i naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego i skutecznego szukania dawcy.

Szukam Dawcy Spermy – dawcy nasienia ogłoszenia

PORADNIK BIORCZYŃ:

1.

Dawca powinien posiadać podstawowym zestawem być badania na HIV i HCV i grupy krwi.

2.

Metody zapłodnienia i ich skuteczność.

  • Poprzez inseminację: polega na mechanicznym wprowadzeniu nasienia dawcy do jamy macicy np. strzykawką . Jednorazowo skuteczność tej metody wynosi nie więcej niż 25%, zależnie od dnia cyklu i jakości nasienia dawcy.
  • Metoda naturalna: opiera się na klasycznym stosunku seksualnym. Gdy przeprowadzana w dni płodne, skuteczność tej metody wynosi prawie 100%.

3.

Nie szukaj dawcy z tego samego miasta,nie podajemy potencjalnemu dawcy swoich danych,nie opowiadaj o swoim statusie materialnym, zawsze wymagajmy badań od dawcy, nie wysyłajmy swoich zdjęć i nie wymagajcie też tego od dawców.

Zapoznanie z naszymi wskazówkami pomoże państwu dokonać lepszych i skuteczniejszych wyborów, dla bezpieczeństwa wprowadziliśmy drobna opłatę za dostęp do danych kontaktowych pozwoli to w wyeliminowaniu żartownisiów i osoby z marginesu społecznego.Drobna opłata wykluczy spamerów i pozwoli nam w niepowielaniu błędów portali zajmujących się podobnymi zagadnienia.

Życzymy skutecznych i trafnych wyborów.

WSZYSTKIE OGŁOSZENIA:

Szukam Pani która urodzi nasze dziecko

Szukam Pani która urodzi nasze dziecko

Szukam Pani która urodzi nasze dziecko. Kontakt
18/01/2020
Total views: 74
Pomogę zajść w ciążę Wrocław

Pomogę zajść w ciążę Wrocław

Pomogę zajść w ciążę, pełna dyskrecja. Jestem ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Jeśli pragniesz być matką a z różnych przyczyn jest…
18/01/2020
Total views: 37
Pomogę w zaplodnieniu

Pomogę w zaplodnieniu

Hej chętnie pomogę w zaplodnieniu. Mam 24 lata, 185cm wzrostu, niebieskie oczy, przystojny. Jestem zdrowy a w mojej rodzinie nie…
17/01/2020
Total views: 227
Bezpłatne Zapłodnienie. Dolny Śląsk Wrocław.

Bezpłatne Zapłodnienie. Dolny Śląsk Wrocław.

Witam jesteś samotna kobieta jesteście para chcesz zajść w ciążę zapłodnie. Ja mężczyzna lat 45 zdrowy zadbany dbający o higienę…
15/01/2020
Total views: 45
Poszukuję dawczyni komórek, Poznań

Poszukuję dawczyni komórek, Poznań

Witam, Poszukuję dawczyni komórek jajowych z Poznania i okolic. Krew A Rh+ Proszę o kontakt Pozdrawiam
15/01/2020
Total views: 41
Szukam dawcy - Pomorze i okolice -

Szukam dawcy - Pomorze i okolice -

Poszukuje mężczyzny , który odda spermę- gwarantuję pełną anonimowość, dyskrecję, pokrycie wszystkich "dodatkowych " kosztów.
06/01/2020
Total views: 494
Wysoki

Wysoki

Jeśli chciała byś aby Twoje dziecko odziedziczyło geny po naprawdę wysokim facecie to jestem do dyspozycji. 32l 200cm wzrostu mobilny…
02/01/2020
Total views: 28
Ostry anal seks bez zobowiazan.

Ostry anal seks bez zobowiazan.

Może i jestem wulgarna, ale co będę owijać w bawełnę. Lubię jak ktoś mnie rucha w dupę. Szukam takiego fagasa,…
31/12/2019
Total views: 377
szukamy surogatki

szukamy surogatki

Szukamy zdecydowanej osoby, która pomogłaby nam zostać rodzicami. Do pełni szczęścia brakuje nam tylko dziecka. Jeśli chcesz nam pomóc, odezwij…
15/12/2019
Total views: 51
Kochanki do stałego nawilżania pochwy

Kochanki do stałego nawilżania pochwy

Kochanki spragnionej częstego nawilżania pochwy moją spermą oraz moich kolegów.
15/12/2019
Total views: 74