Dawcy nasienia ogłoszenia

Serwis internetowy kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera lub niedoskonałości jego nasienia, nie mogą posiadać potomstwa.

Szukam dawcy nasienia, chcę zostać dawcą nasienia
Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do (odpłatnego lub nie) oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie za darmo.Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia (przez inseminacje albo naturalnie)jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie. Panowie dawcy nasienia oferujący swoją pomoc prosimy o szczegółowy opis o podanie;wieku ,grupy krwi,wzrostu wagi wykształcenia i lokalizacji i wszelkie informacje, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku zwykłych banków spermy.

Panie zainteresowane skorzystaniem z usług dawców spermy prosimy również o podawanie szczegółowych informacji czyli; lokalizacji,wieku,wagi wzrostu i opisaniu jakiego dawcy poszukujesz.Panie zapraszamy również do zapoznania się z informacjami i naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego i skutecznego szukania dawcy.

Szukam Dawcy Spermy – dawcy nasienia ogłoszenia

PORADNIK BIORCZYŃ:

1.

Dawca powinien posiadać podstawowym zestawem być badania na HIV i HCV i grupy krwi.

2.

Metody zapłodnienia i ich skuteczność.

  • Poprzez inseminację: polega na mechanicznym wprowadzeniu nasienia dawcy do jamy macicy np. strzykawką . Jednorazowo skuteczność tej metody wynosi nie więcej niż 25%, zależnie od dnia cyklu i jakości nasienia dawcy.
  • Metoda naturalna: opiera się na klasycznym stosunku seksualnym. Gdy przeprowadzana w dni płodne, skuteczność tej metody wynosi prawie 100%.

3.

Nie szukaj dawcy z tego samego miasta,nie podajemy potencjalnemu dawcy swoich danych,nie opowiadaj o swoim statusie materialnym, zawsze wymagajmy badań od dawcy, nie wysyłajmy swoich zdjęć i nie wymagajcie też tego od dawców.

Zapoznanie z naszymi wskazówkami pomoże państwu dokonać lepszych i skuteczniejszych wyborów, dla bezpieczeństwa wprowadziliśmy drobna opłatę za dostęp do danych kontaktowych pozwoli to w wyeliminowaniu żartownisiów i osoby z marginesu społecznego.Drobna opłata wykluczy spamerów i pozwoli nam w niepowielaniu błędów portali zajmujących się podobnymi zagadnienia.

Życzymy skutecznych i trafnych wyborów.

WSZYSTKIE OGŁOSZENIA:

Lekarz pomoże spełnić marzenia - Warszawa

Lekarz pomoże spełnić marzenia - Warszawa

Mieszkam w Warszawie, mam 26 lat, jestem wysokim (190), przeciętnie zbudowanym brunetem, jednakże łysiejącym. Posiadam niebieskie oczy, raczej jasną karnacje.…
02/06/2020
Total views: 29
Zdrowy, zbudowany facet który ma 33 lata chętnie pomoże kobiecie w spełnieniu jej marzenia.

Zdrowy, zbudowany facet który ma 33 lata chętnie pomoże kobiecie w spełnieniu jej marzenia.

Witam, jestem 32 letnim facetem, jestem z Krakowa. Chętnie pomogę zainteresowanej kobiecie w spełnieniu jej marzenia jakim jest dzidzi. Pomogłem…
17/05/2020
Total views: 54
Szukam dawcy nasienia

Szukam dawcy nasienia

Szukam poważnego dawcy nasienia. Szczegóły po kontakcie. Najlepiej z lubelskiego. Jesteśmy parą.
13/05/2020
Total views: 261
Pomorskie

Pomorskie

Witam moge zostać dawca prywatnie i dyskretnie woj.pomorskie o mnie młody mężczyzna lat 24 szatyn zielone oczy 176 muzyk z…
11/05/2020
Total views: 23
Pomogę w zapłodnieniu okolice Krakowa proszę pisać na email

Pomogę w zapłodnieniu okolice Krakowa proszę pisać na email

Jestem 33 letnim mężczyzna mam dwoje zdrowych dzieci chętnie pomogę osoba w dostarczeniu nasienia mam 183 cm wzrostu 75 kg…
07/05/2020
Total views: 19
Dawca nasienia mogę dojechać

Dawca nasienia mogę dojechać

Miły przystojny facet da swoje nasienie potrzebującej jestem mobilny czekam na odpowiedz.
03/05/2020
Total views: 138
Hello Tomm, jestem tu nowy. Śląsk

Hello Tomm, jestem tu nowy. Śląsk

Jestem tu nowy. Mam na imię Tomek. Moje dane: Mam 38 lat, Wysokie IQ Wzrost: 191cm, Rozmiar obuwia: 45 Bez…
02/05/2020
Total views: 19
Dawca zdrowy 36lat

Dawca zdrowy 36lat

Mogę pomóc w zaplodnieniu
23/04/2020
Total views: 22
Chudy

Chudy

Szukam pani która chce mieć dzieci
19/04/2020
Total views: 15